Duyurular, Etkinlikler, Genel, Haberler, Kongreler, Manşet

5.Olağan Kongremizi gerçekleştirdik.

Değerli meslektaşlarımız;

Veteriner Fakülteleri Mezunları Dayanışma Derneği (VEFADER)’nin kuruluşunun 12. yılını kutlamanın iftiharını yaşıyoruz. Bu sevincimizi siz kıymetli meslektaşlarımızla paylaşmak istedik.

2002 yılında kuruluş kararı aldığımızdan bu yana birçok etkinliğe imza atan, pek çok hayırlı hizmete ve birlikteliğe vesile olan derneğimiz, yeni bir çalışma dönemine girmiş bulunmaktadır. 5.Olağan kongremizi 2 Haziran 2014’de gerçekleştirdik. Genel kurulumuz neticesinde yeni yönetim kurulumuz teşekkül etmiş ve kendi aralarında yapmış oldukları istişare ve toplantıyla Yönetim Kurulu Başkanlığına Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Alişarlı getirilmiştir.

Yönetim Kurulu Üyeliklerine seçilenler;

Prof. Dr. Fahri BAYIROĞLU

Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL

Vet. Hekim Şemsettin TAŞKAYA

Vet. Hekim Ayhan ÇETİNKAYA

Başta önceki Başkanlarımız Veteriner Hekim Erhan Bağ ve Yrd. Doç. Dr. Ramazan Üstün olmak üzere tüm kurucu, yönetici ve üyelerimize, maddi manevi emeği geçen tüm meslektaşlarımıza ayrı ayrı şükranlarımızı arz ediyoruz. Ayrıca kongre sürecini titizlikle takip eden ve neticelendiren, 8 yıldır derneğimizin sekreterlik görevini özveri ile yürüten Veteriner Hekim Hüseyin Soysal Beye ve kongremizi onurlandıran Sayın Üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Ülkemize, Milletimize, mesleğimize ve meslektaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

 

 

Ayhan ÇETİNKAYA

Dernek Sekreteri

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.